Chlumec - Chlumecký Lvíček 2024

Date:22.06.2024 Sat
Referee: Lukešová, Kristýna (CZ)
Conditions: Outdoors, Outdoor grass, electrical timekeeping, Obstacles: Plastic
Information: http://www.agil..
Web:
GPS: 50.6992216, 13.9487680
Registration for: XS | S | M | ML | L | A1 | A2 | A3 | V | A0
Max teams: 80
Note: Veteránci poběží 1 běh bez zónových překážek. Do této kategorie lze přihlásit psa po dovršení 8 let. Tým startující v kategorii veteránů musí mít výkonnostní průkaz.
A0 poběží 2x jumping, účastnit se může tým bez dokončené zkoušky A1, který má vystaven VP.
Note: 450 kč - člen kačr a zahraniční
550 kč - nečlen kačr
200 kč - veteráni
350 kč - A0
Registration: 01.01.2024 20:01 - 20.06.2024 23:59 (left 28 days)
Available for registration 4
Pořadatel: Petra Vaverková
Phone: 777499839
E-mail: vaveruska@email.cz

Overview of competitors

Saturday 22.06.2024
A1 A2 A3 A0 V
📏100102
XS301138
S4461116
M5462219
ML312107
L7483224
2313239876
Available for registration: 4


Confirmed: 76
IC number Handler Dog SC Team
047924 Dusilová jiřina Escortt - Poslední skaut Y A0 jum..
036422 Ciniburková Jaroslava Crispin Darius - Calista Wellsie XS A0 A0
043924 Ciepluch Denisa Méďa S A0 A0
036322 Ciniburková Jaroslava Leslie - Bonny Dux M A0 A0
076422 Pejzlová Lucie Kvído - od Kamenité říčky M A0 A0
076322 Pejzlová Lucie Anubis - Bailey Ray ML A0 A0
004421 Nováčková Lenka Neela - Quick Angel L A0 A0
018624 Rulfová Tereza Sheewa - Quick Angel L A0 A0
044124 Toušková Michaela Zora L A0 A0
001924 Schmiedová Radomila Premia Beautiful Secrets - Beautiful Se.. Y A1 jum..
003921 Bulík Ondřej Crazy Pap - Novterpod XS A1 jum..
019822 Göckertová Sabina Chucky XS A1 jum..
074422 Schmiedová Radomila Wanda Elegans Bohemia - Elegans Bohemia.. XS A1 jum..
029021 Halířová Jarmila Roza S A1
072714 Bejčková Monika Botticeli Alessandro - Maytay´s Minng S A1 ve..
095722 Růžičková Gabriela FIFA S A1 zk..
087222 Rohanová Eva Winnie S A1 jum..
074223 Svobodová Michaela Týna M A1 zk..
092322 Bejčková Monika Dobi - z Nočního jasu M A1 jum..
072123 Šimůnská Klára Ironus - Art Corona Borealis M A1 jum..
045224 Svoboda Jindřich Celestin - Bred with love M A1 jum..
084121 Vyhnisová Irena Euridika Art - Corona Borealis M A1 jum..
027320 Honner Josef Teodor ML A1 jum..
005918 Nováčková Lenka Girl from Dream - Quick Angel ML A1 jum..
030020 Sedláčková Šárka Cocoa Black A.C. - Cleverly Crazy ML A1 jum..
034022 Röhrichová Marie Gracious Queen - Black Diamond River L A1 zk..
058023 Hradecká Veronika Barbie - Brusného Mlýna L A1 zk..
099223 Hamplová Marika Roxie L A1 jum..
008262 Ersepke Michaela Monty - Jack L A1 jum..
073123 Pazderová Tereza Uhlík L A1 jum..
045424 Šimek David Angie - Hell's Dwarf L A1 jum..
036324 Svoboda Jindřich Quota - Deabei L A1 jum..
064222 Kubešová Justýna Bond Ogi Silver Kingdom - Silver Kingdom S A2
056722 Chundeláková Jana Blue Energy - Silver Kingdom S A2 jum..
067719 Larsen Nela Abigail - Silver Kingdom S A2 jum..
059020 Podrazká Alena Jan - Via Bohemica S A2 jum..
042720 Halířová Jarmila Sára M A2
023320 Vaverková Petra Ayrton - Breembark M A2
009221 Kašparová Marie Oxana Silver - Grand Calvera M A2 jum..
060920 Melich Jakub Olívie M A2 jum..
018720 Rodinová Vladimíra Nexee - Ferenčík ML A2
050022 Hadrbolcová Michaela Chiquita - Dai Muratori L A2
005122 Šimek David Aschley - Hell's Dwarf L A2 jum..
062621 Šimek David A3Ch Freya Love - Royal Fellow L A2 jum..
083622 Tomanová Veronika Day Pac - Bonremo Vemsilumpa L A2 jum..
076616 Chundeláková Jana Jenny XS A3 jum..
040317 Dusilová Jiřina Yaya - Poslední skaut S A3 jum..
023120 Dusilová Jiřina Iness - z Devonu S A3 jum..
070917 Honner Josef Vikki Lovely Day S A3 jum..
071820 Honnerová Šárka A3Ch Yako Ya - Koryfej S A3 jum..
070016 Jeřábková Lucie Amazing Jessamine - Erya's Elita S A3 jum..
00619 Podrazká Alena Geri - od Černé Krásky S A3 jum..
073821 Novotná Markéta Mamba Black - Mount McKinkey M A3
016715 Honnerová Šárka A3Ch Never Give Up - Koryfej M A3 jum..
061020 Neužilová Ivana Bonaparte Bodie - la Vera Felicitá M A3 jum..
008023 Sedlmaierová Pavlína Improve Your Life - Z Vejřího hnízda.. M A3 jum..
061118 Sedlmaierová Pavlína Courageous Bougie - Fast Happiness M A3 jum..
030920 Sobková Zuzana Biscotto Borneo - la Vera Felicitá M A3 jum..
089817 Hadrbolcová Michaela Fire Fly - Dai Muratori ML A3
117822 Hrušková Romana Jalapeňo - Royal Fellow ML A3
081020 Liebichová Ilona Mash - Quick Angel L A3
061721 Kubjaková Veronika Charlie Falko - z Říše fantazie L A3 A3
004423 Melichová Barbora Aurellion - Razy Levah L A3 jum..
068220 Řezníčková Nikola A3ChAllow - Diamond Devil L A3 jum..
012420 Vošahlíková Ivana Geo L A3 jum..
49816 Vošahlíková Ivana Aerosmith - Happy Javelai L A3 jum..
001222 Zochová Lucie Laetri Lee Elrond JZ - Meringa&#039.. L A3 jum..
007521 Zochová Lucie Douglas Ziggy I.B. - Cleverly Crazy L A3 jum..
013124 Bulikova Romana Enny Pap novterpod - Novterpod XS V A0
062016 Larsen Nela Bella Catryn - Aveva Mamomimi XS V ve..
060813 Rulfová Tereza Lili XS V ve..
088514 Dusilová Jiřina A3Ch Bonnie Bianca - z Elsameru S V ve..
056317 Pejzlová Lucie Abdul - Nikidar M V ve..
020116 Sedlmaierová Pavlína Bonnie M V ve..
007118 Bulíková Romana Easy L V ve..
2114 Vošahlíková Ivana Ozzy Happy - Bohemia alke L V ve..


Unconfirmed: 14
IC number Handler Dog SC Team
019520 Fričová Blanka Blessed Kiss - Face of Lightning S A1
089417 Šlezarová Hana Conny - Aknara Black M A1 zk..
090222 Kotzová Pavlína Charming Chaia - Bellamoon M A1 jum..
008121 Nováková Petra Tiffy Black - of Sprightliness M A1 jum..
047320 Fürstlová Lenka Flamingo James - Fast and Foolish L A1
074923 Jehličková Barbora Rudolfa L A1
024722 Karasová Adéla Roxy L A1
004922 Bártová Pavla Bublinka - Koltije L A1 jum..
058922 Kučerová Veronika Diamond In The Sky - Cleverly Crazy L A1 jum..
092319 Strnad Milan Hobo - HogWild XS A2 A2
071621 Lukešová Barbora Willi Gold - Z Hradu Doubravka S A2 jum..
020221 Kotzová Pavlína Nikitis - Lusika ML A2 jum..
007819 Vičíková Veronika December Gift - Rebell Represent L A2 jum..
083416 Kučerová Veronika Aurita Bellatrix zo Slovenskej Dediny M V ve..