Bílany u Kroměříže - Hala Bílany 3x zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice

Date:02.06.2024 Sun
Referee: Říhová, Veronika (CZ)
Conditions: Inside, Artificial grass, electrical timekeeping, Obstacles: Plastic
Web:
GPS: 49.3099347, 17.4295946
Registration for: XS | S | M | ML | L | A1 | A2 | A3
Max teams: 60
Note: Prezence: A1 3 x zkouška 7:30 konec prezence 7:45 Prohlídka 7:50 start 8:00

Prezence : A2. 3 x zkouška

Prezence : A3 3 x zkouška

Závodit se bude ve velikostních kategoriích XS, S, M, I a L. STARTOVNÉ: 550,- Kč za tým (23 euro / team). Pro nečleny KA ČR je startovné vyšší o 100,- Kč za každý tým.

Všichni účastníci se při vstupu do haly musí přezout do čisté obuvi! Pravidelně venčit a sbírat exkrementy , v případě nehody v hale, je nutné uhradit pokutu 300,-

Možné změny do středy 26.05. 2024 24“00 hod. děkuji za pochopení.
Note: 550 kč - člen kačr a zahraniční
650 kč - nečlen kačr
Registration: 26.03.2024 14:03 - 31.05.2024 15:40 (left 7 days)
Available for registration 37
Pořadatel: Pavel Zapletal
Phone: 608813222
E-mail: halabilany@seznam.cz

Overview of competitors

Sunday 02.06.2024
A1 A2 A3 A0 V
📏100001
XS003003
S023005
M212005
ML112004
L221005
66110023
Available for registration: 37


Confirmed: 23
IC number Handler Dog SC Team
102823 Lekavá Eliška Fantastic Chiro - Ze Řeplické samoty L A1 Česko
016922 Čížková Michaela Ebby ML A2 Česko
007022 Sanétrník Adam Elektra - Elektra Rose Speedlight Y A1
055622 Holínková Monika Expert Evil Edguy - Rose Speedlight M A1
022523 Potočná Blanka Baldi Bello - Górski Trop M A1
100723 Kabátová Lenka jasmin Jeans - Asbrete ML A1
109323 Mikšaníková Kristýna Viva Zoé - Coyote Mc Fly Dog L A1
090722 Kocourková Lenka Katharine Hepburn - Milfra-Moravia S A2
002224 Plichtová Kateřina Engine - Černý Křišťál S A2
115322 Schreierová Kristýna Road Runner - Cerunnos M A2
083218 Straková Dana Xcellence - Deabei L A2
023022 Voborná Jana Gochip - Gitaron L A2
012321 Marková Hana Erya Sweet Secret - Sweet Secret XS A3
010421 Sýkorová Veronika Fly - Sweet Secret XS A3
023520 Sýkorová Veronika A3Ch Jackie - Z Vinného domu XS A3
073218 Guricová Pavlína Cyrus - Z Jesence S A3
049422 Guricová Pavlína Concordia ze Souhvězdí Lyry - Ze Souh.. S A3
015119 Kocourková Lenka Iris S A3
001121 Dytrychová Darie Dylumi - Ragyognak Csillagok M A3
006721 Schreierová Kristýna Kebab - Cerunnos M A3
083919 Jemelíková Monika Rasty ML A3
006521 Zapletal Matěj Puma - Firework Hill ML A3
094522 Zapletal Pavel Amazing Meraxes Black Antea L A3


Unconfirmed: 29
IC number Handler Dog SC Team
085823 Krupicová Simona Baina - Acecard ML A1 Česko
055623 Krejčí Lenka Zipp M A3 Česko
017922 Pucherová Jana Hope - Hardy origin L A3 Česko
0 Marková Natália Positive Flow - Jumping Hunters M A3 RSDC
091623 Pospěchová Nela X - Miro is Belle - Brilliant of Blaked XS A1
052422 Kelnarová Jana Color Tiger - Pure nature M A1
005223 Valíčková Kristýna Eta - Oderský skřítek M A1
013623 Doležalová Emma Absolutely First - Rivoli Famiglia L A1
097023 Masařová Vanesa Akim - BPP L A1
068023 Mazalíková Natálie Lotty - Aussieland L A1
089322 Vavrušová Aneta Hi I am Angelic - Bohemia Grant L A1
046623 Bestová Barbora Dexter M A2
021519 Mikšaníková Kristýna Rocky ML A2
063822 Komárková Eliška Blesk MC Queen - Svěží vítr L A2
011922 Kotlínová Marie Achil Lea - Perla z Polabí L A2
097322 Kovářová Eva Connie L A2
040822 Omelková Martina Duracell Bunny - Lovelenia L A2
048017 Fuks Aleš A3Ch Fidorka - z Pravého břehu M A3
085521 Fuksová Hana Hennessy - Vrabčí hnízdo M A3
083014 Fuksová Hana A3Ch Happy M A3
046016 Půčková Alice Ela - z Jalovcové louky M A3
057718 Valíčková Kristýna Dara - Oderský skřítek M A3
012418 Zelinková Barbora Tabi M A3
0 Burajová Miriama Infinita Esperanza - Dynamic Quest ML A3
008721 Cholastová Nikol Be Ready to Win - Bellis Hope ML A3
028320 Topínková Petra Jimmy ML A3
028818 Veislíková Kristýna Lex - Xapatán ML A3
003520 Viznarová Štěpánka Gimley - Dai Muratori ML A3
023522 Kalafusová Jana Anti Lope - Perla z Polabí L A3