Děčín - Májový pohár 2024

Date:18.05.2024 Sat
Referee: Boháčová, Alice (CZ)
Conditions: Outdoors, Outdoor grass, electrical timekeeping, Obstacles: Plastic
Information: http://drive.go..
Web:
GPS: 50.7642997, 14.2407614
Registration for: XS | S | M | ML | L | A1 | A2 | A3 | V
Max teams: 86
Note: 450 kč - člen kačr a zahraniční
550 kč - nečlen kačr
170 kč - Veterán, člen KAČR
250 kč - Veterán, nečlen KAČR
Registration: 15.04.2024 12:00 - 16.05.2024 16:03 (Enroll closed)
Available for registration 4
Pořadatel: Alice Bohačová
Phone: 776726678
E-mail: aliceg@email.cz

Overview of competitors

Saturday 18.05.2024
A1 A2 A3 A0 V
📏000000
XS103004
S1390215
M16160124
ML4070112
L86120127
1515470582
Available for registration: 4


Confirmed: 82
IC number Handler Dog SC Team
109623 Tupy Michal Elf - Hofjar L A1 Agi.. Psaktivity
019822 Göckertová Sabina Chucky XS A1 Agi..
095722 Růžičková Gabriela FIFA S A1 Agi..
95422 Jandová Anežka Praline - Moravské srdce M A1
014416 Hrachovcová Kamila Earthly Eros - Bohemia Vivace ML A1 Agi..
045323 Jandová Anežka Arcee - Razy Levah ML A1 Agi..
005918 Nováčková Lenka Girl from Dream - Quick Angel ML A1 Agi..
030020 Sedláčková Šárka Cocoa Black A.C. - Cleverly Crazy ML A1 Agi..
069422 Jirásek Václav Big Shock - Breembark L A1
024722 Karasová Adéla Roxy L A1
047320 Fürstlová Lenka Flamingo James - Fast and Foolish L A1 Agi..
057019 Hoření Marie Art - z Váhy L A1 Agi..
058023 Hradecká Veronika Barbie - z Brusného Mlýna L A1 Agi..
073123 Pazderová Tereza Uhlík L A1 Agi..
115222 Vajgl Petr Tessa L A1 Agi..
042723 Dušek František Bea z Údolí výrovky - z Údolí výro.. S A2
089422 Jandová Anežka Joyce - Moravské srdce S A2 Agi..
059020 Podrazká Alena Jan - Via Bohemica S A2 Agi..
020621 Linková Tereza Snape Brown - Neraka M A2
054421 Broulík Rudolf Annie Rose - Štěstí ze severu M A2 Agi..
092116 Horáčková Nikola Monty - z Jan-Ru M A2 Agi..
014316 Hrachovcová Kamila Elite Dream - Bohemia Vivace M A2 Agi..
040622 Sigmund Jan Arash - Little Sweetie M A2 Agi..
034921 Svobodová Nicol Beily M A2 Agi..
027520 Linka Roman Darwin - Deabei L A2
024720 Schrollová Světlana Nely L A2
013322 Kounovská Jana Angie - Hell's Dwarf L A2 Agi..
023420 Machalová Kateřina Jessy L A2 Agi..
005122 Šimek David Aschley - Hell's Dwarf L A2 Agi..
007819 Vičíková Veronika December Gift - Rebell Represent L A2 Agi..
042922 Drobečková Jitka Avintos - Flyerisa XS A3 Agi..
034321 Drobečková Jitka Barnie XS A3 Agi..
000021 Vajgl Petr Charlene - Amery XS A3 Agi..
000518 Dušek František A3Ch Connie Cher Gold - z Vesničky u hr.. S A3
040317 Dusilová Jiřina Yaya - Poslední skaut S A3
023120 Dusilová Jiřina Iness - z Devonu S A3
024620 Schrollová Aneta Karlička S A3
014118 Drbohlavová Jana A3Ch Be Happy - Od Svaté Lucie S A3 Agi..
011914 Dušková Lucie Gino Gold - z Vesničky u hranic S A3 Agi..
000619 Podrazká Alena Geri - od Černé Krásky S A3 Agi..
001522 Šaling Martin Clever and Fast - of Youwentis S A3 Agi..
004022 Šaling Adéla Berta - z Kojca Coli S A3 Agi..
010119 Haspeklová Petra Vixi Devil Drink z Laviny M A3
030518 Jirásek Milan A3Ch Yantanee - ze Shetlandů M A3
001819 Šišovská Natálie Beetroot - Happy Javelai M A3
001122 Trnovcová Jindra Chuligán - de Beatrix Bohemica M A3
076618 Božková Elen Victorie - od Bukové studánky M A3 Agi..
072220 Broulík Rudolf Essi Daven - Dancing in the Wind M A3 Agi..
095019 Broulík Rudolf Halle Berry - Sněžný tygr M A3 Agi..
041621 Dušková Lucie Klark - z Lomu ve Skále M A3 Agi..
076315 Kadeřábková Pavla A3Ch Arvika - Nella Belavia M A3 Agi..
073821 Novotná Markéta Mamba Black - Mount McKinkey M A3 Agi..
022220 Prokešová Lenka E´Chia - Carassou M A3 Agi..
045220 Sálusová Květa Bara Tajfú - Sobasan M A3 Agi..
008023 Sedlmaierová Pavlína Improve Your Life - Z Vejřího hnízda.. M A3 Agi..
061118 Sedlmaierová Pavlína Courageous Bougie - Fast Happiness M A3 Agi..
067219 Sigmund Jan Arwen - Easy Euforia M A3 Agi..
014218 Vajgl Petr Letty - Moravské srdce M A3 Agi..
075020 Novotná Kateřina Aireen ML A3
117822 Hrušková Romana Jalapeňo - Royal Fellow ML A3 A3..
088023 Braumová Marcela Frankie ML A3 Agi..
000022 Holá Tereza Fa Mulan - Rebell Represent ML A3 Agi..
053619 Kadeřábková Pavla Blue - Sem tam Kladně ML A3 Agi..
057220 Karlíková Julie Teddy ML A3 Agi..
086918 Přádná Lenka A3Ch Olly Odysee - Hafkins ML A3 Agi..
001521 Jirásek Václav A3Ch Accelerated Caddy - Breembark L A3
110622 Jírová Martina Baya - Diamond Devil L A3
014521 Kobzová Adéla Go for Brain - Bohemia Grant L A3
081020 Liebichová Ilona Mash - Quick Angel L A3
001119 Linková Tereza Call me Doyle - from Valachian Highland.. L A3
001019 Linková Eva Cool Runnings - of Monpeja L A3
001919 Šišovská Natálie Banana - Happy Javelai L A3
058219 Zátková Michaela Brie Black - Dragonbeard L A3
014318 Holá Tereza Arrakis - ex Sortis L A3 Agi..
060918 Kounovská Jana Freya Love - Royal Fellow L A3 Agi..
068220 Řezníčková Nikola A3ChAllow - Diamond Devil L A3 Agi..
085817 Karlíková Julie Chilli L A3 Agi..
088514 Dusilová Jiřina A3Ch Bonnie Bianca - z Elsameru S V
059214.. Fürstlová Lenka A3Ch Bungee Nexee - z Elsameru S V
061614 Kamarýtová Barbora Bugs Bunny - Neřízená střela M V
068317 Šišovská Natálie A3Ch Alla Marcía - z Údolí květin ML V Ju..
004421 Nováčková Lenka Neela - Quick Angel L V Ju..