Kladno - Jelení trojzkoušky

Date:06.08.2023 Sun
Referee: Škarnitzlová, Barbora (CZ)
Conditions: Inside, Outdoor grass, electrical timekeeping, Obstacles: Plastic
Information: 1drv.ms/w/s!AqN..
Web: www.agigames.cz
GPS: 50.1335350, 14.0672853
Registration for: XS | S | M | ML | L | A1 | A2 | A3
Max teams: 90
Note: 480 kč - člen kačr a zahraniční
580 kč - nečlen kačr
Registration: 25.05.2023 09:05 - 06.08.2023 00:50 (Enroll closed)
Available for registration 0
Pořadatel: Ondřej Rambousek
Phone: 731 549 896
E-mail: zavody.rambousek@gmail.com

Overview of competitors

Sunday 06.08.2023
A1 A2 A3 A0 V
📏200002
XS135009
S5470016
M10640020
ML134008
L1113110035
3029310090
Žádná volná místa.

Reservers: 7 (řazeno od prvního)
IC number Handler Dog SC Team
085418 Sack Lenka Theika - Irhaberki ML A3
068221 Sack Lenka Dreaming Sisi - Neverending Force L A2
046020 Halotová Barbora Afrodithes Diamond - Silky Dafnee XS A3
014422 Wohanková Julie Chamonix - Deabei L A2
000819 Krejčí Lucie Freestyle Torii - Bohemia Grant L A3
000718 Šaling Monika A3Ch Azure - Pure Nature S A3
001422 Šaling Monika Can't Slow Down - of Youwentis XS A3


Confirmed: 90
IC number Handler Dog SC Team
020523 Hurník Michal Hurricane Hero Bellamoon - Bellamoon M A1 Jump&Fun
020423 Hurník Michal Félix Dog from Wonderland - Dog from W.. M A2 Jump&Fun
070122 Kynclova Denisa Swen - Z Breznickeho Balkanu M A1 Tachyon
049023 Brůhová Olga Nela Y A1
101822 Kučerová Petra Athan - Magnolia Dragons Y A1
074722 Dundychová Katrin Daisy XS A1
042922 Drobečková Jitka Avintos - Flyerisa S A1
089722.. Jalůvková Vladimíra Choco - ze Stareho dvora S A1
071621 Lukešová Barbora Willi Gold - Z Hradu Doubravka S A1
0 Tubaldini Mokrišová Radka Orion - Agility BrazilianStorm S A1
041322 Zykán Vladimír Chita - Taien S A1
005421 Čechurová Milena Grindewald Alkyra - Alkyra M A1
074622 Divišová Karina Eglan Tine - Koryfej M A1
084822 Jurenová Eliška Indigo - Perla z polabí M A1
038321 Konrádová Anna Dorro - od Křížovské kaple M A1
021522 Štěpánkoová Radka Julieta - Fantazia Brown M A1
0 Tubaldini Mokrišová Radka Morningstar - Agility BrazilianStorm M A1
008122 Vršecká Vanesa Funny od Štěpánského rybníka M A1
088922 Vyhnalová Lucie Angie - Loco Angel M A1
018321 Vršecká Petra Sindy ML A1
017921 Buchtová Tereza Bertushka QweFi - Family Geluzee L A1
068422 Gunarova Silvie Good luck - Extra temperament L A1
093922 Hojdová Denisa Arwen - Garzo Lobo L A1
059723 Kokošová Pavlína Angie L A1
008270 Laštovičková Alena DRACO - Z Řepínského dolu L A1
008435 Pachmanová Alice Karen - Gaviro L A1
066022 Petr Matouš Lessie Cofi Capito L A1
082120 Pincova Karolina Warrior Within Sneaks Thru The Night TKP.. L A1
040721 pitts nela central cit - marvik L A1
027823 Vandírková Lucie Pira Darley Arabian - Darley Arabian L A1
023923 Zelená Anna Dobby L A1
034321 Drobečková Jitka Barnie XS A2
013421 Ďuricová Jitka Aurelie - la Flamme de l'amour XS A2
045918 Ďuricová Jitka Edith - de Pompadour XS A2
021122 Křenková Věra Cherinn - Zahrada dětí S A2
000619 Podrazká Alena Geri - od Černé Krásky S A2
059020 Podrazká Alena Jan - Via Bohemica S A2
056822 Zachová Jitka Bodyguard - Duhový sen S A2
120622 Holá Daniela Gracie - z Ďáblovy studánky M A2
056618 Křenková Věra Ebony - Bella Campria M A2
040622 Sigmund Jan Arash - Little Sweetie M A2
059521 Štěpánková Radka Holly - Gold Bryvilsár M A2
0 Tubaldini Nunes Ricardo Magic Blanka Monet M A2
010023 Simandlová Sára Btw I’m Dakota - Full of Rush ML A2
005822 Špinková Klára Antares - Loire's Land ML A2
024422 Zýková Lucie Jessie ML A2
012122 Caffrey Jana Carlotta Black - Bella Danado L A2
006821 Čápková Marcela Amidala Padme - Ginger Jump L A2
001322 Henzl Pavel Laetri Lee Elrond JZ - Meringa's L A2
013322 Kounovská Jana Angie - Hell's Dwarf L A2
050922 Mrázová Vanessa Heavenly Eneffi - Sonic Workaholic L A2
069620 Mrázová Vanessa Max L A2
005122 Šimek David Aschley - Hell's Dwarf L A2
110122 Šišková Simona Bowie - Diamond Devil L A2
073719 Špalková Andrea Colorata - Canis Mayrau L A2
057222 Šrámková Nikola Fatty - z Dračího údolí L A2
0 Tubaldini Nunes Ricardo Avoid Lia - Full of Rush L A2
091319 Zochová Lucie C´est La Vie A.C. - Cleverly Crazy L A2
007521 Zochová Lucie Douglas Ziggy I.B. - Cleverly Crazy L A2
063119 Chytilová Martina Daiquiri - Aura Fantasia XS A3
013621 Ďuricová Jitka Aelin - la Flamme de l'amou.. XS A3
045818 Ďuricová Jitka Elisabetta - de Pompadour XS A3
010018 Ďuricová Jitka Daila - Arinelle XS A3
005818 Zachová Jitka Lucius Verus - Nový krystal XS A3
013320 Čampulová Petra Jupííí - Via Bohemica S A3
181818 Henzl Pavel Beretta - Realgar S A3
044719 Jalůvková Vladimíra Back in Style - Lagiva S A3
080821 Sigmundová Martina Arisha - Little Sweetie S A3
065017 Sobková Zuzana Albína - Nikidar S A3
043519 Tubaldini Mokrišová Radka X-Carrera - Von Schnappi Schnapp S A3
0 Tubaldini Nunes Ricardo Kabuli of Eagle amazing One Kiss S A3
055819 Kubíková Lucie Farid - Fort Fox M A3
054121 Nováková Michaela Aurora - Bailey Ray M A3
030920 Sobková Zuzana Biscotto Borneo - la Vera Felicitá M A3
088819 Wohanková Jana Amina M A3
045719 Ďuricová Jitka Aurelie - of Inessy ML A3
053619 Kadeřábková Pavla Blue - Sem tam Kladně ML A3
021921 Sasková Jana Adventure Kid - Koryfej ML A3
045018 Vlasová Michaela Casper - Czech Dreamer ML A3
017119 Adam Markéta Zunerry Aeddan L A3
066419 Dobiášová Iveta Drift - Gulden Land L A3
001717 Henzl Pavel INdeed Divine A.B. - of Chocolate Dynami.. L A3
050522 Hojdová Jana Ananas Juice - Oakland Alley L A3
025920 Hojdová Jana Best Choice - Green May-T L A3
030019 Hrůzová Eliška Carpe Vitam - Wäka L A3
014521 Kobzová Adéla Go for Brain - Bohemia Grant L A3
060918 Kounovská Jana Freya Love - Royal Fellow L A3
061719 Šulcová Kateřina Bye and away Orange - Cherusker L A3
0 Tubaldini Nunes Ricardo Kisfarkas Serena Williams L A3
099122 Wertheimová Marie Erith - Ťapka L A3


Unconfirmed: 27
IC number Handler Dog SC Team
101722 Nejdlová Jana Puki - A drop in the ocean ML A1
006923 Horníková Klára Another Planet - Dacoopen L A1
024722 Karasová Adéla Roxy L A1
066022.. Petr Matouš Lessie - Cofi Capito L A1
073221 Píšová Ema Button - Idolo L A1
080520 Rambousek Ondřej Barracuda - Velox Crur L A1
083622 Tomanová Veronika Day Pac - Bonremo Vemsilumpa L A1
027022 Trtková Eva Bounty Hunter - FastForJoy L A1
2419 Pucová Libuše Aktij - Pap Novterpod XS A2
033321 Štylerova Jitka Gordon - Beautiful Secrets M A2
010221 Vlachová Kristýna Idol of Heart - ze Smrčkova dvora M A2
047521 Nobilisová Michaela Arkadaš - from Hedgehog city ML A2
052621 Petáková Anežka Xena - Srdcové eso ML A2
005621 Dudová Kristýna Chewbacca - Royal Fellow L A2
Anonymní účastník L A2
040420 Kožnarová Jana Heflinn Love Kopidlenský kavalír XS A3
021518 Pánková Ilona A3Ch Loty XS A3
033420 Květoňová Veronika Artur - z České přírody S A3
061020 Neužilová Ivana Bonaparte Bodie - la Vera Felicitá M A3
033620 Schacherlová Kateřina Jůlie M A3
067219 Sigmund Jan Arwen - Easy Euforia M A3
078520 Žáková Dana Orion - Moravské srdce M A3
053119 Ludvíková Eliška Kiwi - Quick Angel L A3
045516 Novotná Markéta A3Ch Happy Minnie - Mount McKinkey L A3
039619 Procházková Markéta Roger - Bluff Springs L A3
001220 Roušalová Eva Halley z Paleolitu L A3
068220 Vitulová Nikola Allow - Diamond Devil L A3