Praha Březiněves - KPS Březiněves- rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2

Date:15.10.2023 Sun
Referee: Obrusníková, Aneta (CZ)
Conditions: Outdoors, Outdoor grass, electrical timekeeping, Obstacles: not mentioned
Information: docs.google.com..
Web: https://kps-brezineves.dogres.cz
GPS: 50.1724014, 14.4925264
Registration for: XS | S | M | ML | L | A1 | A2 | A3 | A0
Max teams: 80
Note: Počet týmů v každé výkonnostní kategorii je omezen na 20 týmů
Note: 420 kč - člen kačr a zahraniční
500 kč - nečlen kačr
Registration: 18.09.2023 00:00 - 15.10.2023 00:00 (Enroll closed)
Available for registration -1
Pořadatel: Eliška Ludvíková
Phone: 608309499
E-mail: kps@brezineves.cz

Overview of competitors

Sunday 15.10.2023
A1 A2 A3 A0 V
📏10011012
XS301206
S4231010
M206109
ML5322012
L87125032
23122422081
Žádná volná místa.


Confirmed: 81
IC number Handler Dog SC Team
119022 Justová Lucie Bella - - XS A0 -
118922 Justová Aneta Jack - - XS A1 -
024423 Groll Jakub Liliana ML A1 Jump&Fun Praha
074523 Barčáková Karolína K-June - Kogito Easter Y A0
086323 Beranová Veronika Maylo Kevin - Van-Bery Y A0
088023 Braumová Marcela Frankie Y A0
041223 Ekrtová Nikola Tess Y A0
067023 Grbavčicová Nikola Brownie - Od Panských sadů Y A0
067123 Havlák Štěpán Kozlík - Panské sady Y A0
113722 Kordíková Elen Heart First Roisin Garonera - Garonera Y A0
042623 Korintová Dominika Elegant Sia - Nica Bohemica Y A0
074423 Smetánková Adéla Argo - Canem Athleta Y A0
061523 Studená Denisa Charlie Y A0
090623 Vytlačilová Anna Dafnee - Artemis ex Silesia Y A0
064623 Nosek Petr Theo XS A0
057319 Beranová Veronika Ice Princess Maggie - Van-Bery S A0
076423 Štemberkova Kristýna ZIC-ZAC Maradriam - Maradriam M A0
052923 Jonášová Anna Elide - Peruano ML A0
069923 Voksová Kristýna Mia ML A0
003223 Beránková Eliška Smokey L A0
044022 Dýčková Sára Play with Madness Obsidian L A0
065423 Hájková Martina Drosera - Wide Park L A0
104422 Linhartová Zálabská Miluše Megi L A0
004421 Nováčková Lenka Neela - Quick Angel L A0
sto je.. Zmrhalová Eliška Monty Y A1
003921 Bulík Ondřej Crazy Pap - Novterpod XS A1
056923 Fidrová Natálie Grace - Kriegger’s doggies XS A1
055518 Beranová Veronika Annabella - ze Zámkové osady S A1
089422 Jandová Anežka Joyce - Moravské srdce S A1
026521 Krobotová Jana Áša S A1
028121 Menclová Kateřina Kendy Diamond - Fraking S A1
000421 Červínová Kristýna Aero Dynamic - z Ranche na Hranici M A1
089122 Kolacna Tereza Bungee Experience - Bohemia Grant M A1
117822 Hrušková Romana Jalapeňo - Royal Fellow ML A1
045323 Jandová Anežka Arcee - Razy Levah ML A1
005918 Nováčková Lenka Girl from Dream - Quick Angel ML A1
014122 Nováková Petra Bretigny Bleu Záhajský Mlýn - Záhajs.. ML A1
049023 Brůhová Olga Nela L A1
065622 Dedková Denisa Sweetest Taboo - Lucky For You L A1
023823 Gallo Ladislav Beryllonite - Okřínek Poděbrady L A1
002023 Hoftych Kristýna Am Doggo - Unstoppable Paws L A1
006223 Jonášová Michaela Macaron - Kings paws Nijany L A1
026023 Klír Zdeněk Daiquiri Blue Luck - Crony Forever L A1
055422 Petrlíková Dominika Bene Sahihi - Bohemia Montessa L A1
088322 Staříková Alžběta Navajo - Bila Kaífa L A1
059020 Podrazká Alena Jan - Via Bohemica S A2
000619 Podrazká Alena Geri - od Černé Krásky S A2
053021 Kubešová Michaela Flying Snitch - Jolly Shadow ML A2
016521 Pospíšil Ivan B-free Bibi of - Deer s woods ML A2
005822 Špinková Klára Antares - Loire's Land ML A2
022920 Havlíková Michaela Azuritta - Minikiss for Anys L A2
006923 Horníková Klára Another Planet - Dacoopen L A2
110622 Jírová Martina Baya - Diamond Devil L A2
101622 Křelinová Radka Edwin - Ťapka L A2
004423 Melichová Barbora Aurellion - Razy Levah L A2
066022 Petr Matouš Lessie - Cofi Capito L A2
005122 Šimek David Aschley - Hell's Dwarf L A2
090217 Seyfriedová Veronika A3Ch Maserati - Nový krystal XS A3
074719 Korintová Dominika Holly S A3
056517 Seyfriedová Pavlína Affinity Cassy - de Diamond Koomet S A3
065017 Sobková Zuzana Albína - Nikidar S A3
Anonymní účastník Irský terier M A3
041021 Jirásek Václav A3Ch Yantanee - ze Shetlandů M A3
056821 Korintová Dominika Amazing Amber - Bohemia Grant M A3
061020 Neužilová Ivana Bonaparte Bodie - la Vera Felicitá M A3
031421 Seyfriedová Pavlína Batgirl - Peryhelium M A3
030920 Sobková Zuzana Biscotto Borneo - la Vera Felicitá M A3
069416 Ludvíková Eliška A3Ch Rock and Roll - Tender Flash ML A3
052215 Pospíšil Ivan A3Ch Quiniela Granda - Bohemia Alké ML A3
025218 Faustová Kristýna Dreamer - Hardy Origin L A3
002320 Gürtlerová Petra Jen Almighty L A3
000621 Hančová Klára Go for Drink - Bohemia Grant L A3
000318 Hančová Klára Floss - Ballarat L A3
030019 Hrůzová Eliška Carpe Vitam - Wäka L A3
051719 Jírová Martina Big Shock - Breembark L A3
069621 Kouba František Isam - Gulden Land L A3
060918 Kounovská Jana A3Ch Freya Love - Royal Fellow L A3
061721 Kubjaková Veronika Charlie Falko - z Říše fantazie L A3
053119 Ludvíková Eliška Kiwi - Quick Angel L A3
050021 Veselá Pavla Niagara - Nubika L A3
094319 Vitáková Alena Aggi od Roubenky - od Roubenky L A3


Unconfirmed: 23
IC number Handler Dog SC Team
012122 Caffrey Jana Carlotta Black - Danado L A3 Badafa
001823 Marešová Klára Atyr - Hyena's Dream M A0 ZKO Nymburk
022723 Němcová Jana Apollo Black - Via Karneda L A0
084421 Svobodová Jana Amina XS A1
001522 Šaling Martin Clever and Fast - Of Youwentis S A1
120322 Vacíková Tereza Arminka Od Štičího rybníka - Od Šti.. S A1
092322 Bejčková Monika Dobi - z Nočního jasu M A1
89822 Kopecká Denisa Hašlerka ML A1
107022 Šup Jan Cinderella - Crazy destiny ML A1
047320 Fürstlová Lenka Flamingo James - Fast and Foolish L A1
109722 Kopáčková Nikola Margarita - Play with Madness L A1
061621 Radilová Michaela Lass L A1
089022 Vacíková Tereza Hi, I am in Flow Bohemia Grant - Bohemia.. L A1
080920 Vacíková Tereza Aiwa - Od prachovských skal XS A2
010221 Vlachová Kristýna Idol of Heart - ze Smrčkova dvora M A2
070820 Svobodová Michaela Catch Me If You Can - Bohemian Tarn ML A2
007720 Kopáčková Nikola Amazing Marvel - Winter Diamond L A2
014118 Drbohlavová Jana A3Ch Be Happy - Od Svaté Lucie S A3
039418 Najmanová Tereza Roxy S A3
004321 Němcová Jana Asante - Nyota Czech S A3
047916 Hlaváčková Martina Bobina M A3
002321 Marešová Kateřina Coudy Czech - Maparo Active M A3
002117 Jírová Martina A3Ch Accelerated Caddy - Breembark L A3